Sorularınız ve Cevapları

Aklınıza takılabilecek her türlü sorularınızı sorabilirsiniz!


Paypal, Kredi Kartı, WESTERN UNION ve EFT - Havale kabul ediyoruz.. TurkiPTv Müşteri Portalımıza kayıt olarak, iptv paket siparişlerinizi, Kredi Kartı, Western Union veya EFT - Havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Western Union işletim hizmet ücreti müşterilerimize aittir!

Kesinlikle HAYIR. Tüm televizyon yayınlarınız internet üzerinden dijital ve HD kalitesiyle yayınlanmaktadır..

Hiç bir şart aranmamaktadır. Şu an bulunduğunuz sitemizden çok kolay bir şekilde hemen abone olabilir veya 7 Gün FULL HD paketini Sadece $10 ödeyerek deneyebilirsiniz..

HAYIR! ve sakın denemeyiniz.. Her müşterimiz sadece kendi kullanacağı paketi satın almalıdır. Müşterilerimizin IP adresleri, kayıt altında olduğundan değişim gösterecek paylaşım IP ler derhal sorgusuz sualsiz kapatılır ve para iadesi yapılmaz.

TurkiPTv yayınlarımızın kalitesi tartışılmazdır. Donma yaşanmaz! Tüm iptv yayınlarınız, internet üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden internet hızınız önem kazanmaktadır. Kullanmakta olduğumuz özel panel ile minumum 8Mbit bağlantı olduğu sürece donma ve kasma yaşamazsınız.

Ülkemizde yaygınlığı günden güne artan teknolojilerden bir tanesi de, IP TV dir. İnternet üzerinden TV yayınının HD ve dijital olarak aktarılmasıdır. IP TV’nin esnekliği istediğiniz zaman istediğiniz yerde istediğiniz içeriği izleyebilmenize olanak verme ve eski programları herhangi bir şekilde bir yere kaydetmeden baştan itibaren izleyebilmeniz veya size uygun filmleri ücret ödemeden izleyebilmeniz şeklinde gerçekleşiyor. İnternet bağlantısı üzerinden size aktarılan bu görüntüleri elbette televizyonda izleyebilirsiniz. Fakat herhangi bir dijital yayın gibi evinize yerleştirilen IP TV kutusu üzerinden görüntüyü televizyonunuza vermek süratiyle bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Henüz akıllı TV’lere uygun olmasa da internet üzerinden doğrudan televizyonlara görüntü aktaran teknolojiler mevcut. Fakat IP TV’nin özelliği normal bir televizyon sistemi gibi çalışması ve her görüntü aracıyla televizyon, projeksiyon çalışabilmesi. Dolayısıyla evinizde bir IP TV teknolojisine sahip kutunuz varsa televizyonunuza görüntüyü doğrudan HDML aracılığıyla vererek bunu televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

SEÇENEKLERİNİZ: ** 7 Gün FULL HD TEST Yayın Paketi.. ** 1 Ay FULL HD Yayın Paketi. ** 12 Aylık Adultsuz FULL HD Yayın Paketi.. ** 12 Aylık Adult Dahil FULL HD Yayın Paketi.. {Üyelik Paketlerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz}