simple iptv

ABD, İngiltere, Fransa, Almanya genelinde 6000 tüketicilerin yeni bir anket, İspanya ve İtalya% 46 vadeli simple IPTV anlamıyorum bulundu. Yani karışıklığı temizlemek ve yaklaşan simple IPTV çoğunluğa atlamak yardımcı yardımcı olmak üzere, burada Simple IPTV hakkında bilmeniz gereken sekiz şeylerin bir listesi:

1. SIMPLE IPTV Eğer düzenli televizyon TV kanallarını geniş bant Internet bağlantısı bir kutu bağlamak ve almak mümkün olacak demektir Internet Protokolü Televizyonu, anlamına gelir.

2. ek bir ücret karşılığında ya da en kablo şirketleri şimdi teklif Triple Play gibi bir hizmet paketi ile IPTV hizmetlerine abone zorunda kalacaktır.

3. SIMPLE IPTV bile daha fazla kanal sunacak ve özel size set üstü kutusuna almak istediğiniz kanalları almak mümkün olacak.

4. IPTV telefon ya da kablo şirketi tarafından sunulan ve olacak olacak gibi VOIP (Voice Over IP) telefon hizmeti ve bir DVR (Digital Video Recorder) olarak en muhtemel teklif ilave özellikler veya hizmetler.

5. SIMPLE IPTV size sevdiğiniz programları kaydetmek için cep telefonu kullanma yeteneği sunacak. Aradığınızda veya kısa mesaj kutusu ve alışveriş bitti ve zaman içinde eve yapamazsınız ederken Desperate Housewives kayıt olabilir. Zaman kayması cihazlarda nihai olacaktır.

6. SIMPLE IPTV programı ve kullanıcı arasındaki 2 yönlü iletişim sağlar. canlı Gıda Kanal anasistem Rachel Ray takip ediyoruz demek. Ona hayran mektubu ya da o on-air canlı okuyabilir bir pişirme ucu yazmak için uzaktan veya klavye kullanabilirsiniz.

7. IPTV TV'nize üzerinden PC-merkezli özellikleri taşımak yardımcı olabilir. Sen BET 106 ve Park izliyor ve ev kız bir IM almak ya da kimin ekranda arayan kimliği ile sizi çağırıyor bkz olabilir.

8. SIMPLE IPTV web üzerinde video değil. Internet Video, sarsıntılı yavaş, grenli olabilir ve bir çok re-tampon vardır olabilir. IPTV televizyon kadar iyi olacak ve bazı durumlarda HD kalitesinde olacak