iptv server

Attığımız her adımda yerleşik ekonomik kriz ve belirsizlik içinde bir dünya, biz HD televizyon ve bilgisayarların siber dünyasına daha fazla kendimizi gömmek hiç de şaşırtıcı değil.

Alışveriş merkezleri ve yüksek sokaklar ancak henüz online satış kadar olan ıssız. Yüksek çözünürlüklü görüntüleme için Büyüyen açlık daha fazla kanal için talep etmelerine yol açıyor. Internet video içeriği kontrolden çarpılarak ve bütün uzay aşağı gelir - biz bant genişliği ikilemi hakkında ne yapabilirim?

Her neyse, tüm şarkı-tüm dans High Definition IPTV SERVER kadar tasarruf ve son üzerinde harcama yoğun hayal kırıklığı hayal edebiliyorum, ancak yine de HD yayın yapma kapasitesine sahip çok az kanalları olduğunu bulmak için!
HD TV izledim hiç if (Bu arada, dikkatli bir kelime, - yok En azından henüz değil, herhangi olmadan ilk deneyim sonra geri normal grenli IPTV SERVER'e gidiyor görünmüyor çünkü! büyük hayal kırıklığı ve kayıp duyguları ile üstesinden.)

Daha fazla iptv server kanalları sağlamak için bizim yayıncılar tarafından ne yapılıyor? Ne yazık ki, şu anda çok küçük yapabilirsiniz. 'Şüphesiz, düzenli kanala göre bir HD kanalı tarafından alınır ne kadar bant genişliği gerçekleştirmek gerekir,' onlar ağlıyorum. Ama sen bunu? Hayır, büyük olasılıkla değil, biz sadece izlemek istiyorum! Sadece o bir koca HD kanalı tarafından çekilen aynı alanı kullanarak üç normal kanalları sıkmak diyelim - ve bu şimdiye kadar en azından şimdiye kadar var ... başlarını çizilmeye yayıncıları bıraktı sorundur.

IBM CE 1000 sunucusunun bu yılın başlarında piyasaya gördüm. IPTV SERVER, video akışı ve yayın sektöründe doğrudan hedef bir sunucu. Birkaç gün önce, HP alanı% 80 tasarruf HD işleme sunabiliyoruz aynı sistem ile ortaklık duyurdu. Henüz Bana inanmıyor musunuz? Peki bu iki yeni sunucular nihayet Yayın International Inc (BCST.ob) denilen küçük bir şirketten, çünkü CodecSys denilen bir devrim, yeni teknoloji kutusunu iddiaları kadar yaşamak mümkün olacak.

Ürün hatları dünya çapında yayın, kablo, uydu, IPTV SERVER, telekom, kablosuz ve akarsu müşteriler, yanı sıra iş / kurumsal iletişim, eğitim ve dijital tabela uygulamaları için kodlama ve kod çözümleri sunacak. kablo / uydu operatörleri artık bir HD kanalı var burada Örneğin, bir telekom DSL bağlantıları üzerinden HDTV sunmak mümkün olacak ve, aynı kalitede altı farklı HD kanalları sunmak mümkün olacak - harika şeyler!

Peki nasıl çalışır? Eh, son codec herhangi single dayanarak bizim izleme keyfi dönüştürmek yerine, CodecSys teknoloji, standart ve özel codec kütüphaneleri yönetmek için gerçek zamanlı yapay zeka sistemi kullanan bir çok codec yaklaşım kullanır. bir sahne-by-sahnesi, hatta kare-kare bazında - anında - Bu tamamen patentli sistem dinamik olarak codec ya da kodek ayarlarını değiştirir. Ve nihayet bizim bant genişliğine aç yaş blokajı kilidini açabilir, bu kutsal-kap teknolojisi için bekleyen çok sayıda uygulama var gibi görünüyor. Bu şirketlerin bir bolluk, şimdiye kadar, geleneksel olarak gerekli olan bant genişliğinin bir kısmını mükemmel kalitede görüntü ve ses iletimini oluşturmak için izin verecektir.

gelecekteki zengin görünen bir uygulama gibi, ancak, yayın International boffins sıkıca mavi Büyük 've HP daha az ile ekip, fethetmek için ilk alan olarak video streaming ve yayın pazarında kendi dikti var.

Bu sunucular kendi kafasına geleneksel sunucu pazarına açmak için ayarlanmış gibi görünüyor olsa da, CodecSys teknoloji tam ekranda son, en yüksek kaliteyi sağlayacak, yayın ve video akışı sanayi nihayet boyunca genişletmek için izin mümkün olan en düşük bant genişlikleri tam hareketli video tüketici ihtiyaçları ile.

Tüm bunlar size senin o büyük büyük IPTV SERVER çok daha fazla High Definition kanalları almak başlayabilir tabii ki gelir