Bayimiz Olun, Çok Kazanın!.Bayi Başvuru Bilgileri

Sizlere 2 türlü bayi paneli açacağız.

1 - Test Paneli: Bu panelinizde üyeleriniz test isteğinde bulunursa, 2 veya 12 saatlik test yayını verebilirsiniz. Test yayınlarınız hem sizin için hemde üyeleriniz için tamamen ücretsizdir. Bayilerimize her gün 20 adet ücretsiz test açma hakkı verilmiştir. Test yayın süresi bitiminde yayınlar otomatik olarak kapanır!

2 - Satış Paneli: Bu panelinizde her şey elinizin altında ve kendi idarenizde olacaktır. Panel sağ üst köşesinde satış yapabileceğiniz kredi miktarınızı görebileceksiniz. Kredi limitiniz 50 kredinin altına inince, tekrar €500 yatırarak; 500 kredi alabilirsiniz..

3 Aylık, 6 Aylık ve 12 aylık olmak üzere 3 ayrı paketiniz panelinizde mevcuttur. Ayrıca her pakette adult dahil veya adult hariç seçeneğiniz mevcuttur. Herhangi bir problemle karşılaştığınızda, TR saatiyle 08:00 - 24:00 saatleri arasında panelinizden bize ticket açabilirsiniz. Hemen çözülecektir. 24:00 den sonraki problemler ertesi sabah 08:00 de cevaplanır.

Ücretlendirme

Bayilik için hiçbir zor koşulumuz yok! Sadece bayilik panelinizi oluşturabilmemiz için, €500 yatırmanız gerekiyor. Bayi panelinizde size 500 (beşyüz) kredi olarak geri yüklenecektir. Yani yatırdığınız paranız yine size para olarak geri dönecektir. 1 kredi = €1.00 dur!

Paket Kredi Harcamalarınız:

FULL YAYIN PAKETLERİ

- Günlük 20 adet 2 veya 12 Saatlik Test - Kredisiz

- 3 Aylık Full Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  - 15 Kredi [15 Euro]

- 6 Aylık Full Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  - 30 Kredi [30 Euro]

- 12 Aylık Full Paket (adult dahil veya hariç seçeneği)  - 50 Kredi [50 Euro]

Saygılarımızla,

Önemli: Bayi olanlar, 2 ayda bir muhakkak ödeme yapmak zorundadır. Aksi takdirde hesabınız KAPATILIR!